Hakkımızda

Ünlü seyyah Evliya Çelebi “ Dünyanın Gözbebeği Şehir “olarak tanımladığı Gaziantep’e olan övgüsünün şu satırlarla dile getirmektedir “Bu şehri anlatmaya, ne dil ne de kalem yeter. Dünya yüzünden geniş bir ili, göz alıcı büyük yapıları, her yerde aranan eşyası, bir çok mezraları, bolluk ve verimliliği, bitimsiz yiyecek ve içecek pınarları ve ırmakları ile burası “Şehr-i Ayıntab-ı Cihan”’dır.

Gaziantep’in yaklaşık 350 yıl önce ünlü gezgin Evliya Çelebi’den böylesine bir övgü alması elbette rastlantı değildir.

Bu övgüleri fazlasıyla hak eden Gaziantep’te en iyi lezzet ve konaklama mekânlarının izini sürmek için “Taşı Toprağı Lezzet “sloganı ile yola çıktığımız yeme, içme konaklama ve alış-veriş konusunda hemen hemen her şeyi bulabileceğiniz “gaziantep lezzet mekânları.com” ekibi olarak şehrin yeni mekânlarını sürekli ziyaret ederek editörlerimizin objektif yorumlarıyla sitemizde takip edebilirsiniz.

Özellikle işletmelerin hijyen, kalite, lezzet, servis,fiyat ile ilgili değerlendirmelerimizi sitemizde sizlerle paylaşacağız.

Ayrıca sizlerden gelecek olan her türlü eleştiri ve öneriyi titizlikle dikkate alarak sitemizde yer vermek bizi mutlu edecektir. Bu itibarla siz mutlu oldukça bizlerde sizlere hizmet verebilmenin heyecını ile taşı toprağı lezzet olan ayıntab sokaklarını arşınlamaya devam edeceğiz.Hoşcakalın

Yiğit Genç

Comments are closed.