• Ümit Döner Restaurant
  • Ümit Döner Restaurant
  • Ümit Döner Restaurant
  • Ümit Döner Restaurant
  • Ümit Döner Restaurant
  • Ümit Döner Restaurant
  • Ümit Döner Restaurant
  • Ümit Döner Restaurant

Ümit Döner Restaurant

1969 yılında Talip usta (1933-1974) ve Esat usta (1946-1996) tarafından sadece 15m 2 işyeri ile başlayan bir hikâye ümit döner bugün marka bir lezzet mekânı olarak hizmet veriyor.

Çorbacı ümit adıyla sektöre 1973 yılında çorbanın yanında tencere yemekleriyle de müdavimlerinin damak zevkine sunulmaya başladı 1974 yılında Gaziantep’e ilk döneri getiren Esat usta ve Talip usta hiç ummadıkları bir taleple karşılaştılar. 1987 yılında işletmenin tamimiyle ikinci kuşağa geçmesiyle bugünkü şeklini alan ümit döner konuklarına Kuruluşundan bu güne değişmeyen adeta geleneksel bir tat halini alan döner 37 yıllık bir geçmişin tecrübesiyle ve lezzetindeki kalitesiyle Gaziantepli döner severlerin tercih ettiği bir lezzet durağı.

Özenle dekore edilmiş şık bir mekânda kendini kaliteye adamış; bilgili, deneyimli, güleryüzlü personeliyle kalite konusunda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan aynı zamanda Aşina restoranın işletmecisi ’de olan Talip Beyi can-ı gönülden kutluyoruz.

Her gün 12-00-22-00 arasında açık olan bu lezzet mekânın ’da 20 TL’ye mükellef bir ziyafet çekebilirsiniz. Kalite ve lezzet anlatılmaz yaşanır. Ümit Döneri ziyaret ettiğinizde bize hak vereceksiniz.

Adres: Merkez: İstasyon Cad. 2/D Şahinbey/Gaziantep

Tel:342 231 17 90

Şube :.İncili pınar Mah.3 No’lu Cad. 39/A Şehitkamil/Gaziantep

Ümit Döner Restaurant Nezih Mekanlar

Degerlendirmeler

Lezzet
Hijyen
Servis&Ortam
Fiyat

Summary: Çorbacı ümit adıyla sektöre 1973 yılında çorbanın yanında tencere yemekleriyle de müdavimlerinin damak zevkine sunulmaya başladı 1974 yılında Gaziantep’e ilk döneri getiren Esat usta ve Talip usta hiç ummadıkları bir taleple karşılaştılar. 1987 yılında işletmenin tamimiyle ikinci kuşağa geçmesiyle bugünkü şeklini alan ümit döner konuklarına Kuruluşundan bu güne değişmeyen adeta geleneksel bir tat halini alan döner 37 yıllık bir geçmişin tecrübesiyle ve lezzetindeki kalitesiyle Gaziantepli döner severlerin tercih ettiği bir lezzet durağı.

4.3

Okuyucu Değerlendirmesi: 0 (0 Oy)

Benzer Yazılar